روند اجرای طرح داناب در استان اردبیل بررسی شد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۳ کد : ۱۷۸۲۳ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اجرای موفق برنامه‌های پژوهشی، آموزشی و تحقیقاتی در جهاد‌دانشگاهی استان از آمادگی این نهاد جهت اجرای طرح داناب در سال جاری خبر داد.
روند اجرای طرح داناب در استان اردبیل بررسی شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی در نشست با مسئولین شرکت آب منطقه‌ای اردبیل اظهار کرد: این نهاد در اجرای طرح‌های مختلف سبقه بسیار خوبی در سطح کشور و استان دارد و می‌تواند در اجرای طرح‌های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه‌های مختلف مثمرثمر واقع شود.

وی به اجرای موفق طرح داناب در سال تحصیلی گذشته اشاره و تصریح کرد: با استفاده از پتانسیل‌های علمی و آموزشی، این طرح در سال گذشته علی رغم برخی مشکلات و چالش‌ها به خوبی پیش رفت و امسال هم با لحاظ کردن شرایط کشور آماده اجرای این طرح هستیم.

 اوچی اردبیلی با اشاره به همراهی و همکاری اثربخش شرکت آب منطقه‌ای و جهاددانشگاهی استان اردبیل یادآور شد: با همدلی موجود در بین دو مجموعه و برنامه‌ریزی‌های لازم می‌توان اقدامات مناسبی در بخش‌های مختلف آموزشی و پژوهشی انجام داد.

در ادامه مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز با قدردانی از روند مناسب اجرای طرح داناب در سال گذشته توسط جهاددانشگاهی استان گفت: خوشبختانه فضا برای تداوم همکاری در بین دو مجموعه مناسب است و ما آمادگی داریم طرح داناب سالتحصیلی جدید را نیز با مجموعه جهاددانشگاهی استان آغاز کنیم.
رامین عاشوری افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا در وضعیت کنونی برنامه‌های آموزشی مربوط به اجرای طرح داناب باید با تکیه بر فضای مجازی ادامه یابد تا جامعه هدف این طرح بدور از دغدغه از آن بهره مند گردند.

 


نظر شما :