رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل:

سرمایه‌گذاری در بورس ، اقدامات موثری در استان اردبیل رقم می‌زند

۰۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۵ کد : ۹۰۹۴ تجاری سازی و اشتغال
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: با فرهنگ سازی و ارائه خدمات و آموزشهای مهارت محور میتوان افراد را به سمت اشتغالزایی و درآمدزایی هدایت کرد.
سرمایه‌گذاری در بورس ، اقدامات موثری در استان اردبیل رقم می‌زند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی در جلسه با مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با بیان این مطلب افزود: این نهاد در راستای کمک به توانمندسازی و مهارت‌افزایی در جامعه به ویژه در زمینه سرمایه‌گذاری در بورس می‌تواند اقدامات موثری در سطح استان اردبیل انجام دهد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی می‌تواند همکاری‌های موثری با سازمان بورس و اوراق بهادار کشور داشته باشد، یادآور شد: با توجه به رسالت جهادانشگاهی برای کمک به اشتغال کشور واحد اردبیل آمادگی دارد در توسعه فعالیت‌های با شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس همکاری لازم را داشته باشد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل برگزاری کارگاه "آشنایی با قابلیت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی شرکتی" را فعالیت بسیار ارزشمندی در جهت فرهنگ‌سازی فعالیت در حوزه بورس و رسانه عنوان و تصریح کرد: در این کارگاه بیش از یک صد نفر از محققان و کارکنان مراکز رشد، پارک علم و فناوری، شهرداری، خدمات سرمایه‌گذاری و سازمان ها و شرکت‌های تعاونی استان در این کارگاه شرکت کردند.

اوچی اردبیلی برگزاری این کارگاه را فتح بابی برای انجام فعالیت‌های موثر با شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس در جهت آموزش و توانمندسازی دانست و خواستار توسعه همکاری‌های مشترک در قالب تفاهم نامه شد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: تمایل به سرمایه گذاری در استان اردبیل بیش از سایر استان‌ها احساس می شود و این امر نیاز به هدایت و آموزش دارد تا زمینه ورود افراد را به بازار سرمایه همراه با آگاهی فراهم کند.

یاسر فلاح ضمن تشکر از همکاری جهاددانشگاهی استان اردبیل در برگزاری کارگاه "آشنایی با قابلیت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی شرکتی" اضافه کرد: امیدواریم با همکاری‌ جهاددانشگاهی در زمینه آموزش‌های مهارتی در حوزه سرمایه، شاهد توسعه فعالیت های حوزه بورس در اردبیل باشیم.

وی با اشاره به اینکه افرادی که وارد بازار بورس می‌شوند می‌توانند در کنار شغل و فعالیت خود، از راه سرمایه‌گذاری و مبادلات بورس نیز درآمد کسب کنند، اظهار کرد: در حوزه اشتغال باید دانش‌آموختگان و جوانان کشور با آموزش‌های لازم به سمت درآمدزایی هدایت شوند.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس افزود: امیدواریم با حمایت و همکاری جهاددانشگاهی در استان اردبیل پایلوت فعالیت سرمایه گذاری در بورس ایجاد شود تا فعالیت ماندگاری  برای استان باشد.

 گفتنی است در این جلسه از سوی مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس تندیس "پنجاه سالگی بازار سرمایه ایران" به رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اهدا شد.


نظر شما :