به همت مرکز نیکوکاری جهاددانشگاهی اردبیل؛

۳۵ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۲ کد : ۲۹۲۰۵ عمومی تاپ خبر
مدیرعامل مرکز نیکوکاری جهاد دانشگاهی استان اردبیل از توزیع ۳۵ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند استان در آستانه عید نوروز و یک دستگاه تبلت به یک دانش‌آموز نیازمند خبر داد.
۳۵ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، فردین محمودی با اعلام این خبر افزود: بسته‌های معیشتی توزیعی هر کدام به ارزش 3 میلیون ریال  و تبلت به ارزش 30 میلیون ریال بود که با مشارکت کارکنان جهاددانشگاهی استان اردبیل و پزشکان مرکز درمان ناباروری قفقاز این نهاد تهیه و توزیع شد.

وی به تازه تاسیس بودن این مرکز و بهره‌گیری از ظرفیت خیرین به ویژه خیرین سلامت در پیشبرد اهداف آن اشاره و بیان کرد: این بسته حمایتی شامل مرغ، ماهی، برنج ایرانی، روغن، شکلات و اقلام بهداشتی بود.

مدیرعامل مرکز نیکوکاری جهاد دانشگاهی اردبیل، موفقیت مرکز نیکوکاری جهاد دانشگاهی در اجرای برنامه های محرومیت زدایی را درگرو مشارکت و همکاری بیش ‌از پیش خیرین استان دانست و یادآور شد: علاقه‌مندان در صورت تمایل می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت 6037997950271669 واریز و یا برای تحویل کمک‌های غیرنقدی خود به این مرکز واقع اردبیل، شهرک کارشناسان، فاز 3، ساختمان جهاددانشگاهی مراجعه و یا با شماره 33749502-045 تماس بگیرند.

محمودی مهمترین هدف این مرکز را ارائه خدمات درمان ناباروری به نیازمندان اعلام و تصریح کرد: توسعه فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری، شناسایی نیازمندان واقعی محله‌ها، افزایش اعتماد نیکوکاران و شناسایی خیرین و پیوند توانمندی‌های خیرین با نیازهای محرومان از جمله اهداف و کارکردهای راه‌اندازی این مرکز است.

وی با اشاره به اینکه همکاری جهاد دانشگاهی اردبیل با کمیته امداد استان سابقه طولانی دارد، خاطر نشان کرد: با راه اندازی این مرکز نیکوکاری، همکاری با کمیته امداد که ارائه خدمات مطلوب به اقشار محروم و آسیب دیده را اولویت خود قرار داده، دو چندان می شود.


نظر شما :