به همت جهاد دانشگاهی؛

رویداد سرمایه‌گذاری Demo Day در استان اردبیل برگزار می شود

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۹ کد : ۲۸۱۱۱ تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
رویداد سرمایه‌گذاریDemo Day به همت مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل و با مشارکت گروه سرمایه‌گذاری آریا دانش امید نیکان در استان اردبیل برگزار می‌شود.
رویداد سرمایه‌گذاری Demo Day  در استان اردبیل برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این رویداد با هدف فرصت ارائه ایده‌های اثرگذار، بهره‌مندی از خدمات مشاوره‌ای گروه سرمایه‌گذاری، داوری تخصصی و امکان قرار گرفتن در چرخه سرمایه‌گذاری برای تولید و ارائه خدمات برگزار خواهد شد.

مهران اوچی اردبیلی افزود: این رویداد در راستای برنامه پنجساله ششم توسعه در حوزه تجاری سازی فناوری و اشتغال و در راستای جذب سرمایه برای واحدهای مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری قابلیت اجرایی دارد.

وی زمان برگزاری رویداد سرمایه‌گذاری را 28 بهمن ماه اعلام و خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان، شرکت های فناور و دانش بنیان، شرکت های تولیدی و تعاونی برای حضور در این رویداد تا دوشنبه 27 بهمن ماه می‌توانند مشخصات خود را به شماره 500028362901 پیامک ارسال کنند.

اوچی تصریح کرد: طرح ها و ایده های پذیرش یافته در این رویداد در فرآیند داوری تخصصی گروه سرمایه گذاری قرار می گیرد و پس از کسب امتیازات لازم از سرمایه گذاری گروه آدان با عقد قراردادهای حقوقی و مالی برخوردار خواهند شد.


نظر شما :