همزمان با دهه فجر؛

برگزاری مسابقه کتاب خوانی« یار انقلاب» در جهاددانشگاهی اردبیل

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۶ کد : ۲۷۵۸۸ فرهنگی تاپ خبر
مدیر مسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری مسابقه کتابخوانی «یار انقلاب» به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برای کارکنان این نهاد خبر داد.
برگزاری مسابقه کتاب خوانی« یار انقلاب» در جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران محمدی با اعلام این خبر افزود: این مسابقه از برنامه‌های ترویجی و توسعه کتاب و کتابخوانی معاونت فرهنگی و انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل است که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در این نهاد برگزار می‌شود.

مهران محمدی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان این مسابقه غیرحضوری به ۱۵ سوال از کتاب «رفیق خوشبخت ما» تألیف سیدعبدالمجید کریمی از انتشارات زائر رضوی پاسخ خواهند داد و بعد از جمع‌آوری پاسخنامه‌ها تا ۲۱ بهمن‌ماه، به ۵ نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: کتاب «رفیق خوشبخت ما» در مورد بررسی شخصیت جهادی و خستگی‌ناپذیر شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و مراحل سیر و سلوک عارفانه این شهید والامقام است.

محمدی از ارائه تخفیف برای چاپ کتاب در انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل به مناسبت دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، چاپ آثاری که از 12 الی 22 بهمن درخواست چاپ به مرکز انتشارات ارائه نمایند با 20 درصد تخفیف انجام می‌گیرد.


( ۱ )

نظر شما :