در اولین روز دهه فجر؛

تجدید میثاق کارکنان جهاددانشگاهی اردبیل با آرمان‌های امام راحل و شهدا

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۱ کد : ۲۷۵۳۹ عمومی تاپ خبر
در اولین روز از دهه مبارک فجر، کارکنان جهاددانشگاهی استان اردبیل با حضور در گلزار شهدای «غریبان» اردبیل با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.
تجدید میثاق کارکنان جهاددانشگاهی اردبیل با آرمان‌های امام راحل و شهدا

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، در این مراسم جهادگران جهاددانشگاهی استان اردبیل با قرائت فاتحه، عطرفشانی و نثار شاخه گل از مقام شامخ شهدا و ایثارگری و رشادت‌های آنان تجلیل کردند و یادشان را گرامی داشتند.

در حاشیه این برنامه معنوی، رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل، دهه فجر را نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی دانست و یادآور شد: جهاددانشگاهی مولود انقلاب است و  از آغاز فعالیت تاکنون در راستای پیشبرد اهداف کشور تلاش می‌کند.

مهران اوچی اردبیلی با بیان اینکه مهم‌ترین وظیفه و تعهد ما پاسداری از خون شهیدان و تداوم راه آنان است، خاطرنشان کرد: وظیفه داریم با تأسی از فرمایشات امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری و با مدیریت جهادی و الگوگیری از ایثارگری‌های شهدا در راستای انجام رسالت ‌ها به روند تعالی کشور شتاب دهیم.

وی بر گرامیداشت یاد و خاطره فجرآفرینان تاکید و اضافه کرد: به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 20 ویژه برنامه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جهاددانشگاهی استان اردبیل اجرا خواهد شد.


نظر شما :