دهه فجر فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی/ همزمان با دهه فجر، برنامه های فرهنگی و ورزشی در جهاددانشگاهی اردبیل اجرا می شود

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۵ کد : ۲۷۴۸۵ عمومی تاپ خبر
مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: ایام‌الله دهه مبارک فجر به عنوان نماد استقلال، عزت و عظمت ملت ایران، فرصتی برای تبیین و انتقال اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
دهه فجر فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی/ همزمان با دهه فجر، برنامه های فرهنگی و ورزشی در جهاددانشگاهی اردبیل  اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، سیده صغری جوادی با بیان این مطلب افزود: به مناسبت بزرگداشت چهلمین و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۰ ویژه برنامه فرهنگی و ورزشی در جهاددانشگاهی استان اردبیل اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این برنامه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جهت پیشگری از شیوع ویروس کرونا اجرا می‌شود، افزود: بیشتر برنامه‌های پیش بینی شده به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه جهاددانشگاهی به عنوان نهاد مولود انقلاب سعی دارد در عرصه‌های فرهنگی، علمی، آموزشی و پژوهشی موثر عمل کند، اظهار کرد: امروز جامعه نیاز به امید، اعتماد و نشاط دارد به همین منظور رویکرد برنامه‌های جهاددانشگاهی در ایام الله دهه فجر، زنده نگه داشتن یاد ایثارگران آن دوران و تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

جوادی، عطرافشانی و تجدید بیعت با شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی و کتابخوانی به سبک روح الله(ره) و "یار انقلاب"، مسابقه نقاشی دغدغه‌های یک دانشجو، کارگاه‌ آموزشی مجازی آشنایی با سیره حضرت امام خمینی(ره) و برنامه «بانوی جهادی» با محوریت تبیین نقش زنان در انقلاب اسلامی به مناسبت دهه فجر و روز زن را از مهم‌ترین برنامه‌های پیش بینی شده برای گرامیداشت این ایام عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در گرامیداشت ایام الله دهه فجر، خدمات آموزشی، فرهنگی و درمانی جهاددانشگاهی با تخفیف ویژه به مردم ارائه خواهد شد، گفت: برای اجرای بهینه برنامه‌های گرامیداشت این مناسبت از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده خواهد شد.

جوادی از ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان در مراکز رشد فناوری گیاهان دارویی و درمان ناباروری قفقاز، تخفیف ۲۰ درصدی چاپ و نشر کتاب در مرکز انتشارات و ارائه خدمات آموزش عمومی و تخصصی کوتاه مدت با 10 درصد تخفیف در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.


نظر شما :