رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل خبر داد:

آغاز ثبت نام طرح «دانشجو معلم» قرآن کریم در اردبیل

۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۱ کد : ۲۶۸۴۷ فرهنگی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از آغاز ثبت‌نام دوره آموزشی مجازی تربیت مربی «دانشجو معلم» قرآن کریم همزمان با ۱۴ استان کشور در اردبیل خبر داد.
آغاز ثبت نام طرح «دانشجو معلم» قرآن کریم در اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: این دوره آموزشی در راستای اجرای طرح‌های هماهنگ قرآنی سال‌جاری با هدف توسعه کمی و کیفی آموزش‌های عمومی تربیت مربی آموزش قرآن کریم در کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دوره به مدت 80 ساعت در سامانه معاونت آموزشی جهاددانشگاهی (امجد) با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار خواهد شد، اظهار کرد: محتوای آموزشی دوره شامل روش تدریس پیشرفته و راهبردهای آن، روانشناسی در آموزش، احکام قرآن و عترت، آشنایی با علوم قرآن و مفاهیم قرآن و زندگی است و در پایان دوره گواهی‌نامه معتبر از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل یادآور شد: در پایان این دوره دانشجو باید بتواند آموزه و احکام موجود در آیات قرآنی را تشخیص دهد و راهبرد و اخلاق قرآنی را در مدیریت تدریس و کلاس ‌داری خود به کار ببندد.

اوچی اردبیلی خاطرنشان کرد: دانشجویان دوره کارشناسی، ترم اول دوره کارشناسی ارشد و دکتری و گروه سنی 18 تا 35 سال آشنا با مقدمات و مفاهیم قرآن‌کریم می‌توانند تا پنجم بهمن‌ماه سالجاری با مراجعه به سایت   http://daneshjo.isqa.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن33510500-045تماس حاصل نمایند.


نظر شما :