برگزاری دوره مجازی «تربیت معلم مدارس ابتدایی» در جهاددانشگاهی اردبیل

۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۸ کد : ۲۶۵۶۱ آموزشی تاپ خبر
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری دوره آموزش مجازی «تربیت معلم مدارس ابتدایی» در استان خبر داد.
برگزاری دوره مجازی «تربیت معلم مدارس ابتدایی» در جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، بهرنگ کوهی با اعلام این خبر افزود: دوره مذکور در راستای تفاهم‌نامه همکاری فیمابین جهاددانشگاهی و وزارت آموزش و پرورش و با هدف تربیت نیروهای کارآمد و متعهد، ارتقای مهارت تدریس، آموزش ضمن خدمت معلمان و تامین معلم مورد نیاز در مدارس غیر‌انتفاعی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دوره به مدت 41 ساعت آموزش نظری و 51 ساعت آموزش عملی در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل برگزار میشود، ادامه داد: کلیه علاقه‌مندان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف در مقطع کارشناسی می‌توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: در اسفندماه سال گذشته دوره آموزشی تربیت معلم مدارس ابتدایی برای اولین بار به صورت مجازی از طریق سامانه آموزشی جهاددانشگاهی«امجد» برای  56 نفر فراگیر در استان اردبیل برگزار شد.

کوهی به تجلیل از زینب عباسی سیاوش به خاطر کسب رتبه برتر این دوره و اعطای گواهینامه معتبر به فراگیرانی که در این دوره موفق به کسب نمره قبولی شدند، اشاره و تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی مجازی تربیت معلم مدارس ابتدایی می‌توانند برای ثبت‌نام به مراکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاددانشگاهی در استان مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن33253311 تماس حاصل کنند.

 


( ۲ )

نظر شما :