رئیس جهاددانشگاهی اردبیل خبر داد:

راه اندازی شیفت شب مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل

۱۲ آبان ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۲ کد : ۲۴۳۷۴ پژوهشی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از ارائه خدمات مرکز درمان ناباروری قفقاز در سه شیفت صبح، عصر و شب خبر داد.
راه اندازی شیفت شب مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر، به اخذ مجوز فعالیت شیفت عصر این مرکز در سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: با دریافت مجوز لازم از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان، از این به بعد خدمات مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی به صورت شبانه روزی و در سه شیفت صبح، عصر و شب به مراجعه کنندگان ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه شیفیت شب به منظور رفاه حال زوجین مراجعه کننده فعال شده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و استفاده از به روزترین امکانات، خدمات درمانی را با بهترین کیفیت به مراجعه کنندگان ارائه کنیم.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اظهار کرد: جذب شش نفر فلوشیپ نازایی، راه اندازی بخش لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی و ارتقاء تجهیزات مرکز درمان ناباروری قفقاز از اقدامات مهم توسعه ای این نهاد جهت رفاه حال مراجعه کنندگان در سال جاری است.

اوچی اردبیلی یادآور شد: در مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل خدمات کمک باروری از جمله میکرواینجکشن(ICSI)، تلقیح آزمایشگاهی(IVF)، انتقال جنین فریز شده، نگهداری جنین، اسپرم و تخمک، تلقیح داخل رحمی (IUI) و همچنین انجام روش PRP برای درمان شکست مکرر لانه گزینی و تعیین جنسیت به صورت تخصصی به زوجین مراجعه کننده ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: این مرکز با اتاق عمل، کلینیک تخصصی مردان و زنان، آزمایشگاه تشخیص طبی، جنین‌شناسی و ژنتیک، بخش جراحی محدود و سرپایی، مشاوره ژنتیک، مامایی، تغذیه و روانشناسی آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است.


نظر شما :