برپایی نمایشگاه پوستر «جلوه‌های ایثار» در جهاددانشگاهی اردبیل

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۳ کد : ۲۳۲۳۹ فرهنگی تاپ خبر
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه پوستر «جلوه‌های ایثار» به همت معاونت فرهنگی در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل برپا شد.
برپایی نمایشگاه پوستر «جلوه‌های ایثار» در جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مسئول فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و یادآوری خاطرات روز‌های ایثار و شهادت است.

حمیده شهبازی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه تعداد ۲۸ اثر از هنرمندان در قالب پوستر به نمایش گذاشته شده است، خاطرنشان کرد: نمایشگاه پوستر جلوه‌های ایثار به مدت یک هفته برای بازدید دانشجویان و علاقه‌مندان دایر است.

وی افزود: باید در بین جوانان و نوجوانان فرهنگ ایثار و شهادت پررنگ جلوه‌گر شود تا جوانان بدانند هر وجب از سرزمین‌مان با ریخته شدن قطره‌های خون پاک شهیدان و از خودگذشتگی‌های جوانان این مرز و بوم بدست آمده است.

شهبازی تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که امنیت و سربلندی امروز کشور را مدیون کسانی هستیم که از جان و مال خویش گذشتند تا آینده‌ای امن و روشن را برای ما فراهم کنند.

 


نظر شما :