به همت جهاددانشگاهی:

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در اردبیل برگزار می‌شود

۰۴ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۴ کد : ۲۳۰۵۳ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری آزمون جذب و تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی با همکاری مرکز آزمون این نهاد در استان خبر داد.
آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: آزمون مذکور جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه‌ای به صورت قرارداد موقت شرکتی همزمان با سراسر کشور،  دوم آبان ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون یک هزار و 422 نفر از سراسر کشور جذب خواهند شد، اظهار کرد: سهم استان اردبیل از این میزان ۴۱ نفر است که در گروه های شغلی بهیار، کمک پرستار(بهدار)، متصدی خدمات اداری (ماشین نویس، بایگان و...) ، منشی پزشکی و متصدی خدمات داروئی (دارویار) از مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم استخدام خواهند شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل یادآور شد: علاقه‌مندان واجد شرایط می توانند از سوم لغایت چهاردهم مهرماه سالجاری به سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir مراجعه و ضمن مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون و شرایط و ضوابط مندرج در آن، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

اوچی اردبیلی با بیان اینکه کارت شــرکت در آزمون، از تاریخ ۲۹ مهرماه جاری برای مشــاهده و پرینت بر روی ســایت مرکز آزمون جهاددانشـــگـاهی قرار خواهـد گرفـت، خاطرنشان کرد: آزمون شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی روز جمعـه دوم آبـان‌مـاه سالجاری به همت جهاددانشگاهی همزمان با سایر اسـتان‌ها در اردبیل نیز برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: داوطلبان می‌توانند حوزه برگزاری آزمون خود را استانی غیر از استان محل سکونت خود نیز انتخاب کنند.


نظر شما :