به منظور تحقق اهداف طرح توسعه مشاغل خانگی؛

تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی و انجمن کاریابی های استان اردبیل منعقد شد

۰۳ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۵ کد : ۲۳۰۴۳ تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
به منظور تحقق اهداف طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به ویژه در فاز شناسایی و ثبت‌نام مشمولان؛ تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی واحد و انجمن صنفی کاریابی‌های غیردولتی استان اردبیل منعقد شد.
تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی و انجمن کاریابی های استان اردبیل منعقد شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، این تفاهم‌نامه در راستای پیاده‌ سازی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و با هدف همکاری در انجام و اجرای طرح از طریق معرفی افراد مشمول طرح، توسعه همکاری‌های فیمابین و استفاده بهینه از پتانسیل‌های مادی، معنوی و فناوری از جمله آموزش، بسترسازی و امکانات موجود انعقاد یافته است.

در این تفاهم‌نامه که مدت اعتبار آن یک سال می‌باشد بر بسترسازی و فروش از طریق ظرفیت رسانه‌ای، هماهنگی جهت برخورداری معرفی‌شدگان از مزایای قانونی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، برگزاری کلاس‌های آموزشی برای معرفی‌شدگان از سوی کاریابی‌ها، همکاری در شناسایی ظرفیت‌ها و قابلیت­های منطقه‌ای برای ایجاد و توسعه مشاغل خانگی تاکید شده است.

بر اساس این تفاهم‌نامه همکاری، شناسایی مشمولان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی از طریق دفاتر کاریابی صورت گرفته و برای ثبت‌نام به سامانه Inhb.ir هدایت خواهند شد.

این تفاهمنامه در 9 ماده تنظیم گردید و به امضای  معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان اردبیل و دبیر انجمن صنفی کاریابی‌های غیردولتی استان رسید.

    


نظر شما :