همزمان با هفته دفاع مقدس؛

تجدید میثاق کارکنان جهاددانشگاهی اردبیل با شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی

۰۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۹ کد : ۲۳۰۳۱ عمومی تاپ خبر
رئیس و جمعی از کارکنان جهاددانشگاهی استان اردبیل، چهارشنبه ۲ مهرماه با حضور در گلزار شهدای غریبان با شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدیدمیثاق کردند.
تجدید میثاق کارکنان جهاددانشگاهی اردبیل  با شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، در این مراسم جهادگران جهاددانشگاهی استان اردبیل با قرائت فاتحه، عطرفشانی و نثار شاخه گل از مقام شامخ شهدا، ایثارگری و رشادت‌های آنان تجلیل کردند و یادشان را گرامی داشتند.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای ماندگاری در تاریخ ایران اسلامی است، روزهایی که اراده مردم این کشور بر قدرت استکبار جهانی غلبه کرد و افتخار دیگری برای انقلاب اسلامی رقم زد.

مهران اوچی اردبیلی خاطرنشان کرد: امروز با گذشت چهل سال از دوران دفاع مقدس، فداکاری و مبارزه مردم ایران با متجاوزگران برای صیانت از خاک کشور، زبانزد و الگوی جهانیان شده است و روز به روز ابعاد تازه‌ای از آن دوران طلایی روشن می‌شود.

وی با اشاره به نقش جهادانشگاهی در دوران دفاع مقدس اضافه کرد: در حال حاضر جهاددانشگاهی به عنوان سنگربان جهاد علمی و فرهنگی با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی در جامعه مبارزه و از تمام ظرفیت‌های علمی و فرهنگی خود بویژه مراکز دانشجویی و رسانه‌های وابسته برای خنثی‌سازی نقشه‌های دشمن استفاده می‌کند.


نظر شما :