به همت جهاددانشگاهی؛

طرح «سرباز ماهر» در اردبیل اجرا می‌شود

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۴ کد : ۲۲۴۷۸ آموزشی تاپ خبر
به همت جهاددانشگاهی، برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی نیروهای مسلح در قالب طرح «سرباز ماهر» در استان اردبیل آغاز شد.
طرح «سرباز ماهر» در اردبیل اجرا می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مدیر مرکز آموزش کوتاه مدت شماره3 جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: بر اساس تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح که با هدف توانمندسازی نیروی انسانی منعقد شده است، اجرای این طرح توسط جهاددانشگاهی در حال انجام است.

بهزاد شایقی با اشاره به اینکه اجرای طرح مذکور از سال گذشته آغاز شده بود، تصریح کرد: اجرای این طرح به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود که از امروز اجرای آن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای نیروهای سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل شروع شد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در سالجاری در قالب طرح سرباز ماهر 445 نفر از نیروهای مسلح استان اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی را تحت پوشش خدمات آموزشی قرار خواهد داد، اظهار کرد: در این طرح نیروهای مسلح با شرکت در دوره آموزشی ۴۸ ساعته کارآفرینی و ۳۲ ساعته مهارت‌های زندگی خود رابرای آغاز یک کسب و کار آماده می‌کنند.

مدیر مرکز آموزش کوتاه مدت شماره3 جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه اجرای طرح سرباز ماهر در استان اردبیل در سال گذشته موفق و رضایت‌بخش بود، یادآور شد: در این طرح ۲۰۰ سرباز از ارتش، ۱۹۰ سرباز از نیروی انتظامی و ۵۵ سرباز وظیفه از سپاه حضرت عباس(ع) شرکت و بعد از قبولی در آزمون نهایی، گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.

گزارش تصویری 


( ۱ )

نظر شما :