۴۰ سال خودباوری با جهاددانشگاهی//یک رئیس دانشگاه عنوان کرد:

ترکیب جهاد و دانشگاه می‌تواند شتاب دهنده رشد و بالندگی کشور شود

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۲ کد : ۲۱۵۹۷ عمومی تاپ خبر
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: دانشگاه نام مقدسی است که اغلب پیشرفت های حاصله انسان بروی دانش استوار است و ترکیب جهاد و دانشگاه می‌تواند شتاب دهنده رشد و بالندگی کشور شود.
ترکیب جهاد و دانشگاه می‌تواند شتاب دهنده رشد و بالندگی کشور شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، محمد فدائیان با بیان این مطلب افزود: ذخیره‌سازی سلول‌های بنیادی خون بند ناف یکی از مهمترین دستاوردهایی است که جهاد دانشگاهی در ایران به شکل جدی فعال است و استان اردبیل نیز یکی از استان‌های پیشرو در این امر می‌باشد.

وی افزود: جهاد دانشگاهی با داشتن ظرفیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی که در سطح کشور دارد می‌تواند نیازمندی‌های موجود را شناسایی و در جهت مرتفع ساختن آن اقدامات مناسب را انجام دهد.

فدائیان تصریح کرد: ورود به تمام مسائل آموزشی از جمله برگزاری دوره‌های مختلف مهارت‌آموزی و همچنین فعالیت‌های مستمر پژوهشی و تحقیقاتی که آثار بسیار ارزشمندی در جامعه از خود بر جای گذاشته است، جهاد دانشگاهی را از سایرین متمایز کرده است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل خاطرنشان کرد: هر سازمان یا نهادی که با خلوص نیت و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی موجود در کشور و نیز اتکا بر نیروهای توانمند داخلی خود حرکت کند، طبیعتا رشد و تربیت نیروهای متعهد و متخصص دیگر را در پی خواهد داشت و جهاد دانشگاهی این ظرفیت را داراست.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی مولود انقلاب اسلامی ایران است و هر کجا نام جهاد در میان باشد قطعا تلاش و کوشش مضائف بدون چشم داشت‌های نفسانی را در پی دارد و دانشگاه نام مقدسی است که اغلب پیشرفت های حاصله انسان بروی دانش استوار است و ترکیب جهاد و دانشگاه می‌تواند شتاب دهنده رشد و بالندگی کشور شود.

فدائیان گفت: خوشبختانه ارتباط و تعامل دانشگاه پیام نور با جهاد دانشگاهی مناسب بوده و به نحو احسن ادامه می یابد؛ بطوریکه برگزاری چندین دوره آموزشی با همکاری یکدیگر و نیز برگزاری آزمون‌های مختلف از جمله آزمون‌های آموزشیاران نهضت سواد آموزی، استخدامی سازمان ثبت و اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران را می‌توان نام برد که اخیر با همکاری دانشگاه پیام نور استان اردبیل و جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.


نظر شما :