به همت جهاددانشگاهی اردبیل؛

وبینار «کارآفرینی در بستر گیاهان دارویی» برگزار شد

۲۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۰ کد : ۲۰۹۴۰ تجاری سازی و اشتغال
به همت مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل وبینار «کارآفرینی در بستر گیاهان دارویی» با شرکت آنلاین ۷۰ نفر در بستر سامانه آموزشی جهاددانشگاهی برگزار شد.
وبینار «کارآفرینی در بستر گیاهان دارویی» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، در این وبینار دکتر رضا غفارزادگان دکترای تخصصی نانو فناوری دارویی و رئیس پژوهشگاه گیاهان دارویی جهاددانشگاهی به تشریح فرآیندهای چگونگی راه اندازی کسب و کار در حوه گیاهان دارویی پرداخت.

غفارزادگان در این وبینار با اشاره به سرفصل‌های موجود بررسی و آشنایی با انواع مواد اولیه قابل استحصال از گیاهان دارویی، مواد نهایی در حوزه غذا، دارو و مواد آرایشی و بهداشتی، مراحل قانونی اخذ پروانه تولید از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مراحل تولید صنفی، فروش و بازاریابی گیاهان دارویی را برای شرکت کنندگان تشریح کرد.

در این وبینار که با حضور دانشجویان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، فناوران، فعالان و علاقه‌مندان حوزه گیاهان دارویی از استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، تهران، یزد و خراسان رضوی برگزار شد، شرکت‌کنندگان به ارائه سئوالات خود پرداختند و دکتر غفارزادگان به صورت مبسوط به پرسش ها، پاسخ داد.

این وبینار از مجموعه برنامه‌های آموزشی مرکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی در سال‌جاری است که به مدت 3 ساعت اجرا شد.


نظر شما :