برگزاری دوره‌های آموزشی«نکات کلیدی کارآفرینی زنان» در اردبیل

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۷ کد : ۱۹۱۹۸ آموزشی تاپ خبر
رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل از برگزاری دوره آموزشی «نکات کلیدی کارآفرینی زنان» ویژه زنان سرپرست خانوار در این نهاد خبر داد.
برگزاری دوره‌های آموزشی«نکات کلیدی کارآفرینی زنان» در اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: این دوره آموزشی با نظارت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل و با در نظر گرفتن سند توسعه ارتقای  شغلی زنان سرپرست خانوار استان برگزار می شود.

وی طول مدت این دوره را ۱۲ ساعت اعلام و تصریح کرد: در دوره آموزشی نکات کلیدی کارآفرینی زنان نسبت به پایش، ارزیابی و مهارت‌افزایی مشمولان طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار اقدام خواهد شد.

رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل، ارائه آموزش به زنان سرپرست خانوار، فرصتی برای توانمندسازی آن‌ها است، یادآور شد: آموزش کارآفرینی، شناسایی ظرفیت‌های فردی و مهارت‌های شغلی از ضرورت‌های ایجاد کسب و کار محسوب می‌شود که باید مورد توجه قرار گیرد.

اوچی اردبیلی با بیان اینکه جهاددانشگاهی استان اردبیل با برگزاری دوره های مورد نیاز در استان به کسب و کارها سمت و سو می‌دهد، اضافه کرد: این دوره ها با هدف رونق فعالیت‌های اقتصادی، بهبود معیشت زنان سرپرست خانوار و توسعه کارآفرینی زنان برگزار می‌شود.

وی یادآورشد: هم اکنون دوره آموزشی نکات کلیدی کارآفرینی زنان طی سه روز در اردبیل و شهرستان‌های نیر، نمین، مشگین‌شهر، خلخال، پارس‌آباد و گرمی ، با حضور زنان سرپرست خانوار در حال برگزاری است.


نظر شما :