حضور پرشور جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل در یوم الله ۱۳ آبان

۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۰ کد : ۱۲۷۴۲ عمومی تاپ خبر
جهادگران جهاددانشگاهی استان اردبیل، در راستای عمل به توصیه‌های استکبار ستیزانه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، امسال نیز به صورت منسجم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شرکت کردند.
حضور پرشور جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل در یوم الله ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، کارکنان این نهاد انقلابی همگام با سایر اقشار ملت برای اعلام‌ انزجار از استکبار جهانی، تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و تبعیت از اوامر مقام معظم رهبری، در این راهپیمایی حضور یافتند.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل در حاشیه این راهپیمایی با بیان اینکه یوم الله 13 آبان، برگ زرین دیگری از تاریخ ایران اسلامی است، افزود: گرامیداشت این روز و یادآوری سه حادثه عظیم و مهم تبعید حضرت امام خمینی(ره) در سال 13۴۳، کشتار دانش آموزان در سال 13۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال1358 ضرورت دارد.

مهران اوچی اردبیلی با اشاه ر به اینکه با وجود تمام محدودیت‌های اعمال شده باید همه مردم تلاش کنند با تبدیل تهدید‌ به فرصت در راه پیشرفت‌ همه جانبه کشور حرکت کنند، خاطرنشان کرد: حضور در راهپیمایی سالجاری به دلیل تشدید توطئه‌ها و تهدیدهای استکبار جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز ایجاد آشوب و فتنه در کشورهای محور مقاومت اهمیت دو چندانی پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی به تبعیت از رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی سعی دارد با تولید فناوری‌های نوین و اجرای برنامه‌های مختلف علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به حفظ استقلال، عزت ملی و پیشرفت کشور کمک کند.


نظر شما :