آغار پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

۰۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۴ کد : ۱۰۹۵۰ آموزشی
پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل بدون کنکور و محدودیت سنی در حال انجام است.
آغار پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اعلام این خبر افزود: این مرکز برای نیمسال اول سال جاری در 12 کد رشته در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

سلیم پناهی اظهارکرد: در این مرکز در مقطع کاردانی در رشته‌‌های فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه‌سازی کامپیوتری، باغبانی و گیاهان دارویی، بازی‌سازی رایانه‌ای، تربیت مربی پیش‌دبستانی، مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مددکار خانواده و در مقطع کارشناسی در رشته‌‌های تربیت مربی پیش دبستانی، مدیریت کسب وکار اینترنتی اطلاعات، مهندسی مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و فناوری اطلاعات گرایش برنامه نویسی تحت وب پذیرش می‌شود.

وی از علاقه‌مندان خواست جهت ثبت‌‌نام در کد رشته‌های مذکور می‌توانند به سایت سنجش کشور و یا به صورت حضوری به مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل واقع در شهرک کارشناسان، نبش میدان شفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 13-33749512 تماس حاصل نمایند.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اشاره به اینکه کلاس‌های آموزشی این مرکز در شیفت بعدازظهر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این مرکز برای رفاه حال دانشجویان در طول تحصیل تسهیلات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای پرداخت بیش از 70 درصد شهریه و باز پرداخت بعد از فارغ‌التحصیلی اعطا می‌شود.

پناهی با اشاره به اینکه داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در مقطع کاردانی و فوق دیپلم در مقطع کارشناسی از شرایط ثبت‌نام است، تصریح‌کرد: داوطلبان با به همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی می‌توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام و تحصیل کنند.

وی با بیان اینکه تمام رشته های تحصیلی ارائه شده طبق نیاز‌سنجی و در راستای اشتغال‌زایی فارغ التحصیلان ارائه شده است، افزود: بر اساس ارزیابی های انجام گرفته توسط نهادهای نظارتی، این مرکز یکی از مراکز فعال در استان است و با فضای مناسب آموزشی، کلاس‌های مجهز و دو سایت کامپیوتری پیشرفته و بهره‌گیری از اساتید مجرب استان، به دانشجویان خدمات آموزشی ارائه می‌کند.

 


نظر شما :