آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی اردبیل در دانشگاه پیام نور برگزار می شود

۰۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۳ کد : ۱۰۰۹۱ آموزشی تاپ خبر
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی استان اردبیل ۱۸ مردادماه، همزمان با سراسر کشور در محل دانشگاه پیام نور استان برگزار می‌شود.
آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی اردبیل در دانشگاه پیام نور برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، بهرنگ کوهی چهارشنبه 9 مردادماه در جلسه هماهنگی برگزاری این آزمون با اعلام این خبر افزود: برای شرکت در این آزمون یک هزار و 87 نفر از استان اردبیل ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 40 نفر در چهار رشته شغلی آتش‌نشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، کاردان و کارشناس آتش‌نشان به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.

 وی اظهارکرد: این آزمون توسط جهاددانشگاهی استان و با همکاری استانداری اردبیل برگزار می‌شود و بر اساس امتیاز بخش آزمون علمی سه برابر ظرفیت پذیرش انتخاب و جهت شرکت در آزمون عملی معرفی خواهند شد.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه مواد آزمون عمومی و اختصاصی در دفترچه راهنمای آزمون شرح داده شده است، خاطرنشان‌ کرد: امتیاز آزمون علمی بر اساس 40 درصد نمره عمومی و 60 درصد نمره اختصاصی محاسبه می‌شود.

کوهی تصریح کرد: توزیع کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه 14 مردادماه از طریق سایتwww.hrtc.ir امکان‌پذیر خواهد بود و داوطلبان در صورت وجود هر گونه مغایرت می‌توانند 15 مرداد ماه جهت رفع نقص کارت به ساختمان جهاددانشگاهی استان اردبیل واقع در شهرک کارشناسان فاز3، نبش میدان شفا، طبقه دوم، معاونت آموزشی مراجعه کنند.


نظر شما :