نماینده مردم اردبیل در مجلس:

شالوده جهاد دانشگاهی، تکیه بر نیروهای انسانی ارزشی و انقلابی است/ جهاد دانشگاهی، جلوه‌ زیبایی از حرکت جهادگونه را به نمایش گذاشته است

۰۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۱ کد : ۱۰۰۸۷ عمومی تاپ خبر
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیان و شالوده حرکت جهاددانشگاهی در تعالی علوم و فناوری‌های نوین، تکیه بر نیروی انسانی ارزشی و انقلابی است که آن را از سایر نهادها متمایز کرده است.
شالوده جهاد دانشگاهی، تکیه بر نیروهای انسانی ارزشی و انقلابی است/ جهاد دانشگاهی، جلوه‌ زیبایی از حرکت جهادگونه را به نمایش گذاشته است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، صدیف بدری اظهار کرد: در چهل سال گذشته نهادهای مختلف انقلابی سعی کردند تا حرکت تحول‌آفرینی را انجام دهند اما در بین این نهادها جهاددانشگاهی در حوزه‌های مختلف توانسته است جلوه‌های زیبایی از حرکت جهادگونه با تکیه بر نیروهای ارزشی و توانمند را به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به حوزه‌های فعالیتی این نهاد انقلابی خاطرنشان کرد: در گذر تاریخ، جهاد دانشگاهی علاوه بر عرصه آموزشی، فرهنگی، رسانه‌ای و ... به نقطه اتکای حرکت پویا و تحول آفرین نظام تبدیل شود که قطعا در ادامه مسیر انقلاب این فعالیت‌ها تقویت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در گام دوم انقلاب نیز بیشترین تاکید بر استفاده از نیروهای جوان، شاداب و پرتلاش است به همین خاطر جهاددانشگاهی باید این اصل اساسی را مورد توجه قرار دهد تا زمینه برای بروز و ظهور خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها فراهم آید.

بدری با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی امروز در عرصه علوم مختلف ورود پیدا کرده است، گفت: خروجی و دستاورد همه این فعالیت‌ها قطعا به نفع مردم و حرکت بالنده انقلاب اسلامی است که اسباب یاس و ناامیدی دشمنان را نیز فراهم کرده است.

وی ادامه داد: استکبار جهانی احساس می‌کند با تشدید تحریم‌ها می‌توانند جمهوری اسلامی ایران را به ستوه آورده و از مسیر اصلی خود منحرف کنند، در حالی که جهاددانشگاهی که مولود انقلاب است زمینه خوداتکایی کشور را در بخش‌های فناورانه و علوم و فنون روز دنیا فراهم کرده و روز به روز نیز در حال تحکیم بنیان‌های علمی و تحقیقاتی در کشورمان است.


نظر شما :