تشریح برنامه های گرامیداشت سالروز تشکیل جهاددانشگاهی در اردبیل / بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، بسیار راهگشا است

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۴ کد : ۱۰۰۳۷ عمومی تاپ خبر
مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری برنامههای فرهنگی و ورزشی به مناسبت گرامیداشت سی‌ونهمین سالگرد تاسیس این نهاد انقلابی در استان خبر داد.
تشریح برنامه های گرامیداشت سالروز تشکیل جهاددانشگاهی در اردبیل / بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، بسیار راهگشا است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، سیده صغری جوادی با اعلام این خبر افزود: شانزدهم مردادماه سالجاری، جهاددانشگاهی به عنوان نهادی انقلابی، سی و نهمین سالگرد تاسیس خود را در حالی جشن می‌گیرد که از آغاز تاسیس تاکنون مصمم بوده و هست که نیازهای مهم و پیچیده کشور و گره‌های ناشی از توطئه دشمنان انقلاب را با سرپنجه علم و عمل جهادی نیروهای مومن و وفادار و متخصص رفع نماید.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه از زمان تشکیل در خدمت انقلاب بوده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز این نهاد با الگو قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای توسعه کشور در عرصه‌های علم و فنّاوری و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه آنها تلاش می کند.

 مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: این بیانیه به عنوان میثاق جمعی برای مجموعه‌ای چون جهاددانشگاهی که با فعالیت قشر جوان و خلاق کشور به افتخارات مختلفی در عرصه‌های مختلف پژوهش و فناوری، فرهنگی، آموزشی، کارآفرینی و پزشکی دست یافته است و به مدد اقدامات هماهنگ سراسری آماده ارائه به علاقه‌مندان و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران است بسیار راهگشا است.

جوادی  دیدار با مسئولان استانی، برگزاری نشست خبری، مسابقه فرهنگی عکاسی با محوریت دستاوردهای این نهاد در استان، تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب، دیدار با خانواده معظم شهداء و ایثارگران، برگزاری مسابقات ورزشی، مراسم گرامیداشت تجلیل از جهادگران برتر و مراسم معنوی زیارت عاشورا را از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد در استان به مناسبت گرامیداشت 16 مردادماه، سالروز تشکیل جهاددانشگاهی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه هفته گرامیداشت سی‌ونهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی از 12 لغایت 17 مرداد ماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: معرفی دستاوردها و اطلاع رسانی از خدمات  جهاددانشگاهی در این ایام می‌تواند نقش مهمی در ایجاد اعتماد به این نهاد انقلابی در بین دستگاه‌های اجرایی و مردم ایفا کند.

مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل تصریح کرد: به مناسبت 16 مرداد، سالروز تشکیل جهاددانشگاهی، خدمات آموزشی، فرهنگی و درمانی جهاددانشگاهی استان اردبیل با تخفیف ویژه به مردم ارائه خواهد شد.

جوادی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی استان اردبیل از زمان تاسیس در سال 1380 به توسعه همه جانبه استان می‌اندیشد. یادآور شد: این نهاد سعی دارد با استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های موجود در کشور و مجموعه خود، در راه توسعه و پیشرفت استان گام بردارد.

گفتنی است در پی فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در سال 1359 به منظور تحقق بخشیدن به اهداف انقلاب فرهنگی، جهاددانشگاهی را به عنوان یک نهاد انقلابی و برخاسته از انقلاب فرهنگی تاسیس کرد.


نظر شما :